Trent Reznor wystąpił w znanym serialu?

/ 16 listopada, 2017

Pohamuj entuzjazm” („Curb Your Enthusiasm”) to znany amerykański sitcom, nadawany pierwotnie w latach 2000-2011, a od 1 października 2017 roku ponownie na kanale HBO. Jego producentem, reżyserem i główną gwiazdą jest amerykański aktor i komik Larry David, który wciela się w samego siebie. Fani Nine Inch Nails twierdzą, że w najnowszym odcinku serialu w roli statysty wystąpił sam Trent Reznor.

King Crimson wraca do Polski

Trent Reznor miał się wcielić w ulicznego artystę, przebranego za ruchomy, srebrzysty posąg. Na trop miały ich wprowadzić białe okulary, które postać ma na sobie, a które lider Nine Inch Nails nosił na okładce fikcyjnej płyty „Strobe Light”, ogłoszonej w formie primaaprilisowego żartu w 2009 roku. Takie okulary nie są niczym niezwykłym, spopularyzował je swego czasu Kanye West, jednak przyznać trzeba, że postać z serialu trochę przypomina Trenta Reznora. Czy więc rzeczywiście wystąpił w tym serialu, czy fani poddali się autosugestii? Management i sam artysta na razie nie komentują tej wiadomości.

Na dole artykułu możecie zobaczyć zarówno zdjęcie primaaprilisowej okładki „Strobe Light”, jak i ujęcie z „Pohamuj entuzjazm”.

Trent Reznor ma silne związki z branżą filmową, głównie jako autor soundtracków. Razem z Atticusem Rossem stworzył ścieżki dźwiękowe do takich obrazów, jak „Gone Girl”, „Patriots Day”, „The Vietnam War” i „Before The Flood”. Okazjonalnie można go też było zobaczyć na ekranie, chociażby w nowym sezonie serialu „Twin PeaksDavida Lyncha, gdzie wraz z zespołem wykonał utwór „She’s Gone Away” z wydanej pod koniec zeszłego roku płyty EP „Not The Actual Events”.

 

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także