Marilyn Manson i Stone Sour w Polsce

/ 16 listopada, 2017

Marilyn Manson oraz grupa Stone Sour, dowodzona przez wokalistę Coreya Taylora, zagrają 13 czerwca 2018 roku na warszawskim Torwarze. Organizatorem koncertu jest Live Nation. 

Depeche Mode kolejnym headlinerem Open'er Festivalu

Marilyn Manson, czyli zdecydowanie jedna z najbarwniejszych i najciekawszych postaci rockowej sceny muzycznej ponownie zagra w naszym kraju. Skandaliczny wizerunek, odrzucenie konserwatywnych wartości, a przede wszystkim porażająco mocna muzyka z kontrowersyjnym przesłaniem sprawiły, że jest bardzo wpływową współczesną gwiazdą muzyki rockowej. Artysta będzie promował swój ostatni, dziesiąty już, studyjny album, „Heaven Upside Down”, który ukazał się na początku października tego roku.

Gościem specjalnym będzie natomiast zespół Stone Sour. Na jego czele stoi wokalista Corey Taylor, znany również z formacji Slipknot. Grupa ma na swoim koncie 6 studyjnych krążków, które sprzedały się na całym świecie łącznie w ponad czterech milionach kopii. Debiutancki album z 2002 roku od razu został uznany jako jeden z najpopularniejszych i najbardziej znaczących hardrockowych wydań XXI wieku. W tym roku Stone Sour wydali płytę zatytułowaną „Hydrograd”. 

Bilety w cenie 169 zł będą dostępne w przedsprzedaży dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl od najbliższego piątku, 17 listopada, od godziny 10.00. Przedsprzedaż potrwa 12 godzin. Natomiast ogólna sprzedaż ruszy w poniedziałek, 20 listopada o 12.00 na Ticketmaster.pl i LiveNation.pl.

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także