Open'er Festival 2018. Kolejna gwiazda ogłoszona

/ 16 listopada, 2017

Do tej pory organizatorzy Open'er Festivalu poinformowali o dwóch gwiazdach, które pojawią się na przyszłorocznej imprezie – pierwszą będzie formacja Gorillaz, drugą natomiast Bruno Mars. Dziś na Facebooku imprezy pojawiła się kolejna informacja dotycząca headlinera, a został nim zespół Depeche Mode.

Guns N' Roses w Polsce – bilety już w sprzedaży

Oficjalne potwierdzenie:

Zespół Depeche Mode odwiedza ostatnio nasz kraj regularnie. Najbliższe trzy koncerty odbędą się w lutym przyszłego roku:

  • February 7, Krakow, Poland TAURON Arena (support: Blackline)
  • February 9, Lodz, Poland Atlas Arena (support: Blackline)
  • February 11, Gdansk, Poland Ergo Arena (support: Blackline)

Trasa „Global Spirit Tour” promująca 14 studyjny album Depeche Mode wydany nakładem Columbia Records 17 marca 2017 rozpoczęła się 5 maja. Album zyskał bardzo dobre recenzje zarówno fanów, jak i krytyków, w 15 krajach zadebiutował na listach Top 10, a w Stanach i w Wielkiej Brytanii w pierwszej piątce. 


Pierwsza edycja Open’er odbyła się w Warszawie na Torze Stegny, a główną gwiazdą byli The Chemical Brothers. Od 2003 roku Open’er odbywa się w Gdyni. Najpierw miejscem festiwalu był skwer Kościuszki, a od 2006 roku jest to teren lotniska Babie Doły.

Na festiwalu Open’er wystąpiły do tej pory takie gwiazdy jak Prince, Coldplay, The White Stripes, Sonic Youth, Sex Pistols, Faith No More, Arctic Monkeys, Red Hot Chili Peppers, Pearl Jam, The Mars Volta, Queens Of The Stone Age, Blur, Jack White, Nick Cave And The Bad Seeds, Foo Fighters, Prophets Of Rage i Radiohead.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także