Twenty One Pilots zaprezentowali kolejny utwór z nowej płyty [AUDIO]

/ 28 sierpnia, 2018

 

Zespół Twenty One Pilots zaprezentował właśnie czwarty utwór zapowiadający nową płytę. Po „Jumpsuit”, „Nico And The Niners” oraz „Levitate”, w sieci pojawiła się kompozycja „My Blood”. Tym razem grupa nie pokusiła się o przygotowanie oficjalnego teledysku.

Obejrzyj teledyski „Jumpsuit” oraz „Nico And The Niners”

Ze wspomnianą kompozycją można zapoznać się poniżej:

Jumpsuit" już teraz zapisało się w historii jako piosenka, która najszybciej w tej dekadzie powędrowała na pierwsze miejsce najczęściej odtwarzanych w rozgłośniach radiowych utworów alternatywnych Billboard “Alternative Songs”. Jest to czwarty w karierze zespołu utwór, który dotarł do pierwszego miejsca listy – wszystkie single zespołu okupowały pierwsze miejsca przez 33 tygodnie.

Nowe utwory to oczywiście tylko przedsmak nowej płyty Twenty One Pilots, która opublikowana zostanie już 5 października. Album zatytułowany został „Trench” i będzie następcą wydanego w 2015 roku krążka „Blurryface”.

Członkowie zespołu – Tyler Joseph i Josh Dun już niedługo wyruszają w światową trasę koncertową „The Bandito Tour”, w ramach której odwiedzą również Polskę – 15 lutego 2019 roku zagrają wyprzedany już koncert w łódzkiej Atlas Arenie.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także