Tye Trujillo pomógł twórcom „Stranger Things” w nagraniu „Master of Puppets” Metalliki

/ 4 lipca, 2022

Syn Roba Trujillo z Metalliki wziął udział w nagraniach wersji „Master of Puppets”, którą mogliśmy usłyszeć w popularnym serialu.


Na przestrzeni dwóch finałowych odcinków 4. sezonu „Stranger Things” był to bez wątpienia jeden z najbardziej przełomowych momentów. Chodzi o scenę, w której bohater serialu – Eddie Munson – sięgnął po gitarę i odegrał riff z kultowego „Master of Puppets” Metalliki.

Okazuje się, że twórcy netfliksowego hitu nie poprzestali na zakupie praw do wykorzystania utworu. Poprosili o pomoc, żeby przygotować wspominaną solówkę raz jeszcze, a w projekcie wziął udział nikt inny, jak Tye Trujillo, syn basisty Metalliki.

Rob Truijllo napisał w swoich mediach społecznościowych:

Mój chłopak! Jestem z ciebie dumny, Tye!

I udostępnił kilka kadrów z najnowszych odcinków „Stranger Things”:

Choć Tye Trujillo ma dopiero 17 lat, już zdążył wyrobić sobie markę w branży muzycznej. Ma swój własny zespół OTTTO i występował z Kornem i Suicidal Tendencies podczas ich koncertów.

Fenomen „Stranger Things”

Na 4. sezon popularnego serialu fani czekać musieli prawie trzy lata. Prace nad produkcją storpedowane zostały przez pandemię COVID-19. Twórcy, bracia Duffer, w tym czasie jednak nie próżnowali, przygotowując aż 13 godzin premierowego materiału.

Wiadomo już, że 4. sezon, który niedawno został domknięty, będzie przedostatnim. Finałowy ma mieć swoją premierę w 2023 roku.

METALLICA „WYDANIE SPECJALNE” – KUP ONLINE

KOMENTARZE

Przeczytaj także