„Unsolved Mysteries”. Netflix pokazał zwiastun nowego serialu dokumentalnego [WIDEO]

/ 24 czerwca, 2020

Zapowiedziany właśnie przez Netflix serial dokumentalny „Unsolved Mysteries” to nowa odsłona produkcji z 1988 roku, którą emitowano w amerykańskiej telewizji NBC. Program skupia się na przedstawianiu tajemniczych spraw i niewytłumaczalnych wydarzeń.

Powstało dwanaście odcinków, a każdy poświęcony jest innemu problemowi – od niewyjaśnionych zaginięć, poprzez morderstwa, aż do UFO czy zjawisk paranormalnych. W sieci pojawiła się zapowiedź „Unsolved Mysteries” od Netfliksa:

Przedstawianie poszczególnych spraw ma na celu nie tylko przybliżenie ich widzom, ale również ma być szansą na rozwiązanie. W odcinkach wypowiadać się będą nie tylko dziennikarze i detektywi, ale również ludzie bezpośrednio związani z danym wydarzeniem – rodzina i bliscy osób, które zostały dotknięte niewyjaśnionymi zdarzeniami. Będą przedstawione różne dowody i teorie, które mogą pomóc w rozwiązania zagadki.

Premiera „Unsolved Mysteries” już 1 lipca.

%%REKLAMA%%


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o kultowym Guns N' Roses w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, czwarte już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów w historii – legendarnemu Guns N' Roses.

[ZAMÓW TERAZ]

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż czternaście szczerych wywiadów
  • Pistolety i noże: Warszawa, Rybnik, Gdańsk, Chorzów i… Nowy Jork
  • Solową karierę Slasha
  • I wiele, wiele więcej!

„Guns N' Roses – Wydanie Specjalne” trafi do regularnej sprzedaży 1 lipca tego roku i będzie do kupienia w kioskach w całej Polsce za 19,99 zł. W tym miejscu możesz kupić ją w przedsprzedaży w promocyjnej cenie – za jedyne 17,99 zł!

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także