Uriah Heep odwołuje koncerty. Wokalista w szpitalu

/ 26 stycznia, 2017

Uriah Heep w lutym miało zagrać chociażby w Mediolanie, Florencji, Madrycie, Barcelonie czy Bernie, ale wszystkie koncerty zostały odwołane. Problemy ze zdrowiem ma wokalista zespołu, Bernie Shaw, o czym zespół poinformował na swoim Facebooku.

Uriah Heep w Encyklopedii TerazRock.pl

Kilka słów fanom przekazał sprawca całego zamieszania, frontman Uriah Heep:

Miałem problemy natury medycznej od pewnego czasu, które teraz stały się pilne. Ze względu na nasze plany koncertowe nie byłem w stanie tego załatwić do tej pory. Teraz jednak sprawa stała się na tyle poważna, że wymaga szybkiej interwencji – żeby nie pojawiły się groźne powikłania. Zostaliśmy zmuszeni do odwołania wszystkich koncertów w lutym, co jest sprzeczne z naszymi dotychczasowymi działaniami. Mogę jedynie przeprosić i zapewnić, że wrócimy do naszych fanów tak szybko, jak będzie to możliwe.

Zespół poinformował, że jest cały sercem ze swoim wokalistką i powróci na scenę najszybciej, jak to możliwe. Grupa ma zaplanowany szereg koncertów na całym świecie, które mają odbyć się w 2017 i 2018 roku. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, odwołane zostaną tylko lutowe koncerty.

Uriah Heep lubi wracać do Polski

Legendarna już formacja Uriah Heep stosunkowo często gra w naszym kraju, a ich koncerty cieszą się sporym zainteresowaniem. Warto przypomnieć, że zaprezentowali trzy niezwykłe występy na początku grudnia ubiegłego roku. Zagrali w Katowicach, Poznaniu i Gdańsku, a wszystkie koncerty wypadły świetnie.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia wokaliście Uriah Heep i czekamy na kolejne występy zespołu w naszym kraju!

Dzisiejszy wpis w oryginale:

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także