Vader ogłosił daty drugiej części trasy z okazji 40-lecia. Gdzie zagra legenda metalu?

/ 11 września, 2023

Zespół Vader świętuje cztery dekady aktywności studyjnej i scenicznej. Niedawno zakończyła się pierwsza część wyjątkowej, jubileuszowej trasy, a grupa już ogłosiła szczegóły jej drugiej odsłony.


Kolejne koncerty w ramach trasy „40 lat apokalipsy” odbędą się już w grudniu tego roku. Vader odwiedzi między innymi mniejsze miejscowości – Kutno, Zduńską Wolę, Malbork czy Skarżysko-Kamienną, a także pojawią się w Lublinie, Bydgoszczy oraz Białymstoku.

Składająca się z siedmiu przystanków trasa zamknie się w zaledwie dziewięciu dniach. Więcej szczegółów związanych z tym tournée znajdziecie na poniższym plakacie:

Wspólnie z Massive Music i lokalnymi klubami udało nam się zorganizować serię siedmiu koncertów w dwa grudniowe weekendy. Na trzech z nich – w Białymstoku, Lublinie oraz Bydgoszczy – towarzyszyć nam będą Koledzy z Dopelord . Na pozostałych czterech – Kutno, Zduńska Wola, Skarżysko-Kamienna i Malbork – ze względu na brak miejsca na scenie i limit osobowy zagramy sami. Koncerty te jednak dość mocno wydłużymy nawet do dwóch godzin – dodając kilka utworów, jakich nie graliśmy nawet na właśnie zakończonej trasie.

– napisał zespół.

Wkrótce podane zostaną informacje związane z biletami na grudniową część trasy „40 lat apokalipsy”.

KOMENTARZE
Tagi:

Przeczytaj także