W ten piątek specjalne notowanie Listy Przebojów Trójki. Kto je poprowadzi?

/ 28 maja, 2020

W najbliższy piątek odbędzie się kolejne notowanie Listy Przebojów Trójki. Przypomnijmy: dwa tygodnie temu szczyt listy przebojów Trójki zdobył Kazik z utworem „Twój ból jest lepszy niż mój”, ale notowanie unieważniono. W efekcie z Trójki odeszło wielu prowadzących, w tym Marek Niedźwiecki. W zeszłym tygodniu notowanie listy opublikowano tylko w internecie.

Jak podają „Wirtualne Media” w tym tygodniu odbędzie się notowanie listy numer 1999 i 1/3, a poprowadzi je dyrektor muzyczny rozgłośni, Mariusz Owczarek. Nie będzie to jednak regularne notowanie, a prowadzący zaprezentuje wiele wspomnień i przebojów z poprzednich notowań.

%%REKLAMA%%

W wyniku zamieszania wokół listy przebojów z Trójki usunięty został dyrektor Tomasz Kowalczewski, a jego miejsce zajął Kuba Strzyczkowski.

Nowy dyrektor Trójki poinformował, że rozmawiał już z częścią prowadzących i przekonał ich do powrotu do pracy. Jak donosi portal „Gazeta.pl” powrót do Trójki obiecali już Marcin Łukawski, Krystian Hanke, Tomasz Rożek, Patrycjusz Wyżga i Piotr Stelmach. Strzyczkowski. Dyrektor obiecuje, że będzie prowadził rozmowy także z innymi prowadzącymi.


REKLAMA

W sprzedaży jest już majowo-czerwcowy numer „Teraz Rocka”. Piszemy w nim między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]

rf | fot. rofilp

KOMENTARZE

Przeczytaj także