Kazik. Album „Zaraza” o krok od pokrycia się platyną… Przedpremierowo!

/ 28 maja, 2020

Płyta „Zaraza” Kazika ukaże się już na początku czerwca. Album, który dostępny będzie w wersji CD, 2xLP (w czterech różnych kolorach), a także na kasecie magnetofonowej. Od kilku dni dostępny jest w przedsprzedaży.

Zobacz teledysk do utworu „Powiedzcie, że kochacie nas”

Jak informuje wytwórnia S.P. Records, wspomniana przedsprzedaż okazuje się rekordowa. Niedawno płyta „Zaraza” pokryła się złotem, natomiast w najbliższym czasie będzie już platynowa. To ewenement na polskim rynku wydawniczym!

Oto tracklista albumu:

 1. Kwarantanna
 2. Noże i pistolety
 3. Nigdzie już nie pójdę dziś
 4. Nie mam na nic czasu, bo oglądam seriale
 5. Gdy Chińczycy mówią gan pai
 6. Kluczem przyciskaj windę
 7. Ona zakażona miłością
 8. Demokracja
 9. Twój ból jest lepszy niż mój
 10. Hania i Hela
 11. Powiedzcie, że kochacie nas
 12. Bilet w jedną stronę złą
 13. Ręce na stole
 14. Bawmy się
 15. Bohater

%%REKLAMA%%

Ta popularność wynika między innymi z faktu, że utwór „Twój ból jest lepszy niż mój” zdążył wywołać burzę, głównie za sprawą unieważnienia notowania listy przebojów Trójki, na którym zdobył pierwsze miejsce. Doprowadziło to do fali odejść wśród prowadzących programy w Trójce, a także bojkotu ze strony artystów i wytwórni. Od tego czasu piosenka zdobyła szczyty list przebojów w innych radiach, w tym Antyradiu i Radiu Kampus.


REKLAMA

W sprzedaży jest już majowo-czerwcowy numer „Teraz Rocka”. Piszemy w nim między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także