While She Sleeps wystąpi na dwóch koncertach w Polsce

/ 1 listopada, 2018

While She Sleeps wystąpi w Polsce dwukrotnie. 9 lutego 2019 roku zagra w warszawskiej Proximie, a 11 lutego w krakowskim Zet Pe Te. Trasa będzie promowała album „So What?”, który do sklepów ma trafić 1 marca 2019 roku. W roli supportów wystąpią kanadyjskie Stray From The Path oraz francuskie Landmvrks.

Oba koncerty rozpoczną się o godzinie 19.00, a bilety trafią do sprzedaży już w najbliższy piątek o godzinie 11.00.

While She Sleeps to brytyjska grupa pochodząca z Sheffield utworzona w 2006 roku. Ma na koncie jeden mini-album „The North Stands For Nothing” wydany w roku 2010 oraz trzy albumy studyjne „This Is the Six”, „Brainwashed” oraz „You Are We”. While She Sleeps otrzymał nagrodę „Best British Newcomer” na wydarzeniu Kerrang! Awards 2012. W roku 2017 zespół wydał bardzo dobrze przyjęty album „You Are We”, który promował także w Polsce na koncertach w Poznaniu, w Warszawie, we Wrocławiu i w Krakowie. Pierwszy singiel "Hurricane" został wydany 20 listopada 2016 roku. Tego samego dnia zespół ogłosił podpisanie kontraktu z australijską niezależną wytwórnią UNFD. 23 lutego 2017 r. wydali piosenkę zatytułowaną „Silence Speaks" z gościnnym udziałem Olivera Sykesa, wokalisty Bring Me the Horizon. W kwietniu 2017 roku grupa wyruszyła w trasę promującą „You Are We”. W przyszłym roku zespół przyjedzie do Polski na dwa koncerty do Warszawy i Krakowa promować najnowszy nadchodzący album „So What?”, który ukaże się 1 marca 2019 roku.

Landmvrks powstał w 2014 roku we Francji. W sierpniu 2014 roku wydali swój pierwszy teledysk „Meaningless" jako swój pierwszy singiel, a miesiąc po miesiącu ukazały się inne teledyski „Empty Place", „Outside and In" i „Winter" z udziałem Mattéo z zespołu Novelists. Przez dwa lata zespół pracował nad swoją pierwszą pełnometrażową płytą o nazwie „Hollow” i wydali ją samodzielnie w maju 2016 roku. Przez cały rok koncertowali w całej Europie, grając na wielkich festiwalach u boku takich zespołów jak Architects, Pierce the Veil czy The Devil Wears Prada. Pod koniec 2017 roku Thomas Lebreton rozstał się z zespołem. Landmvrks podpisało kontrakt z Arising Empire w 2018 roku na wydanie drugiego albumu „Fantasy”, który ukaże się 2 listopada 2018 roku. Niedawno ukazał się pierwszy singiel z płyty zatytułowany „The Worst Of You And Me”.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także