Godsmack ogłosił nową datę odwołanego koncertu w Warszawie

/ 1 listopada, 2018

Przypomnijmy: Godsmack miał wystąpić w Warszawie w listopadzie tego roku, jednak grupa odwołała całą trasę koncertową z powodu śmierci syna gitarzysty, Tony’ego Romboli. Zgodnie z obietnicami zespół zobowiązał się zagrać wszystkie koncerty w innym terminie.

Trasa koncertowa Godsmack wystartuje 27 lutego 2019 roku w Londynie. Polski koncert został natomiast przeniesiony na 26 marca 2019 roku. Miejsce pozostało bez zmian: grupa wystąpi w warszawskim klubie Progresja. Przed Godsmack na scenie pojawi się Like A Storm.

Syn Tony’ego Romboli zmarł niespodziewanie w wieku 34 lat. Lider Godsmack, Sully Erna, napisał w oficjalnym oświadczeniu:

Z głębokim żalem, w imieniu naszego gitarzysty Tony’ego i jego żony Sue, piszę do was, by poinformować, że Tony z rodziną doświadczyli straty, jakiej nie powinien doświadczyć żaden rodzic.

Joe Fay, syn Tony’ego i Sue zmarł nieoczekiwanie w zeszłym tygodniu, w wieku 34 lat. Był jedną z najmilszych i najskromniejszych osób, jakie poznałem. A przede wszystkim był FANEM, jak wy wszyscy. Żył sukcesami grupy Godsmack. Zawsze się cieszył będąc w naszym towarzystwie i będzie nam go bardzo brakowało.

Wciąż nie wiemy, jak do tego doszło. Prosimy was o uszanowanie prywatności Tony’ego i jego rodziny w tym trudnym czasie.

Dziękujemy za cierpliwość, modlitwy i wsparcie. Obiecujemy, że wrócimy potężniejsi i silniejsi na początku 2019 roku. Zagramy wszystkie planowane koncerty w Europie.

Godsmack promuje wydany w kwietniu tego roku album „When Legends Rise”.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także