Wiemy, kto zaśpiewa podczas ceremonii otwarcia mistrzostw świata w Rosji

/ 11 czerwca, 2018

Organizatorzy ceremonii otwarcia tegorocznego Mundialu zdecydowali, że tym razem wydarzenie to będzie krótsze, niż zazwyczaj, i skupi się przede wszystkim na muzyce. Gwiazdą będzie Robbie Williams, którego podczas występu wesprze Aida Garifullina, rosyjska śpiewaczka operowa. Ceremonia rozpocznie się około pół godziny przed inauguracyjnym meczem pomiędzy reprezentacjami Rosji i Arabii Saudyjskiej. Spotkanie odbędzie się 14 czerwca o godzinie 17:00.

Elton John nawołuje do bojkotu mediów społecznościowych

Gościem specjalnym ceremonii otwarcia na moskiewskim stadionie Łużniki będzie legendarny piłkarz reprezentacji Brazylii – Ronaldo Luís Nazário de Lima.

Co ciekawe, wybór Williamsa oznacza, że podczas ceremonii otwarcia nie zabrzmi oficjalny utwór mistrzostw świata, który nagrali: amerykański raper i aktor Will Smith, kolumbijski wokalista Nicky Jam oraz artystka pochodząca z Kosowa, Era Istrefi

Przypomnijmy, że Mistrzostwa Świata odbywać się będą od 14 czerwca do 15 lipca. Na tegorocznym mundialu zaprezentuje się reprezentacja Polski. Nasza narodowa drużyna zagra w grupie H z Senegalem (19 czerwca, godz. 17:00), Kolumbią (24 czerwca, godz. 20:00) i Japonią (28 czerwca, godz. 16:00). 

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także