Współtwórca „Rick and Morty” stworzy nowy serial animowany

/ 29 sierpnia, 2018

Justin Roiland, który popularność zyskał jako współtwórca serialu „Rick and Morty”, podpisał właśnie kontrakt z firmą Hulu. Z umowy wynika, że przygotuje on zupełnie nową, autorską animowaną serię. Została ona zatytułowana „Solar Opposites” i, póki co, zamówiono dwa sezony – każdy składający się z szesnastu odcinków.

„Rick and Morty” nagrali urodzinową piosenkę dla Kanye Westa [AUDIO]

Wiemy na razie, że serial opowiadał będzie historię „rodziny kosmitów, którzy przeprowadzili się co centralnej części Stanów Zjednoczonych, gdzie próbują ustalić, czy żyje się tam lepiej, niż na ich rodzimej planecie”. Już z tego opisu wynika jasno, że możemy spodziewać się sporej dawki absurdalnego humoru, co jest wizytówką Roilanda i współtworzonego przez niego serialu „Rick and Morty”. W nowej produkcji również znajdzie się dwóch wiodących bohaterów – Terry oraz Korvo.

Wstępnie ustalono, że pierwszy sezon „Solar Opposites” zadebiutuje w 2020 roku.

„Rick and Morty” będzie trwał dalej

Już jakiś czas temu twórcy serialu „Rick and Morty”, Dan Harmon i Justin Roiland, poinformowali, iż podpisali nową umowę, która obejmowała będzie aż 70 nowych odcinków! Oznacza to nie tylko, że powstanie tak oczekiwany 4. sezon serialu, ale będzie ich znacznie więcej. Na razie nie wiadomo, kiedy wyemitowane zostaną kolejne odcinki.

Ostatni sezon „Rick and Morty” zakończył się 1 października ubiegłego roku, a serial animowany został prawdziwym hitem – bił kolejne rekordy popularności oraz zdobywał uznane krytyków.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także