Zac Efron ocenił występ Jamesa Hetfielda (Metallica) w filmie o Tedzie Bundym

/ 2 maja, 2019

„Podły, okrutny, zły” opowiada o seryjnym mordercy Tedzie Bundym, a James Hetfield wcielił się w postać policjanta, Boba Waywarda. W rolach głównych ujrzymy Zaca Efrona, Lily Collins, Johna Malkovicha, Jima Parsonsa oraz Haley Joel Osment. Choć w USA produkcja trafi na platformę Netflix, w Polsce zadebiutuje 10 maja 2019 roku w wybranych kinach.

Metallica zagrała w Lizbonie. Wystartowała europejska trasa zespołu

Dla wielu obsadzenie w roli Waywarda Jamesa Hetfielda było sporym zaskoczeniem, ponieważ wokalista nie ma filmowego doświadczenia. Okazuje się jednak, że ze swojego zadania wywiązał się wzorowo, co podczas „Jimmy Kimmel Live!” potwierdził Zac Efron:

Pojawia się na ekranie w jednym z najważniejszych momentów filmu. To on złapał Teda po raz pierwszy (…) James Hetfield zrobił co miał zrobić, kompletnie rozwalił system. Wyglądał, jakby zajmował się aktorstwem całe swoje życie. Niczego się nie bał i wykonał świetną robotę. Byłem  gotów, żeby dać mu kilka wskazówek, ale nie poprosił o to ani razu. James Hetfield to mistrz!

– nie krył zachwytu aktor, który zagrał główną rolę w „Podły, okrutny, zły”.

Chociaż będzie to filmowy debiut aktorski Jamesa Hetfielda na dużym ekranie, wokalistę Metalliki mogliśmy usłyszeć podkładającego głos w kreskówkach „South Park” i serii „The Simpsons”, gdzie zagrał samego siebie. W 2017 roku Hetfield wystąpił też w roli narratora w filmie dokumentalnym „Addicted To Porn: Chasing The Cardboard Butterfly” traktującym o zgubnym nałogu, jakim jest oglądanie pornografii.

%%REKLAMA%%

Poniżej opublikowany niedawno trailer „Podły, okrutny, zły”:

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także