Zakk Wylde o pracy nad nową płytą Ozzy’ego: To surrealistyczne

/ 10 stycznia, 2022

Na najnowszej płycie Ozzy’ego Osbourne’a nie zabraknie muzycznych znakomitości. Wypowiedział się na ten temat Zakk Wylde.


Zakk Wylde i Ozzy Osbourne ponownie połączyli siły. Efekt ich współpracy powinniśmy poznać za jakiś czas, bo Książę Ciemności przekonuje, że jego nowa solowa płyta jest niemalże gotowa. Zapowiada się ciekawie, ponieważ gościnnie pojawili się na niej również Tony Iommi (napisał i zagrał na jednym z utworów), Jeff Beck oraz Eric Clapton.

W rozmowie z „Australian Rock Show” Wylde wypowiedział się na temat tej współpracy:

Jeśli powiedziałbyś mi, gdy miałem 15 lat, że będę grał na płycie z Ozzym, Tonym Iommim, Jeffem Beckiem i Erikiem Claptonem, to powiedziałbym: „Tak, pewnie. Myślę, że pójdziemy razem na pizzę” […] Ale tak, to zdecydowanie surrealistyczne doświadczenie. To zaszczyt. Oczywiście, oni wszyscy są moimi bohaterami – Ozzy i pozostali. To zdecydowanie, przynajmniej dla mnie, zaszczytne wydarzenie.

Zakk Wylde przyznał, że ma nadzieję, iż – gdy w końcu Ozzy wróci na trasę – będzie mógł mu towarzyszyć na scenie. Niedawno wokalista ogłosił, że jego europejskie tournée, które miał zagrać z Judas Priest, zostaje przeniesione na 2023 rok.


Ozzy Osbourne, Black Sabbath i inni wielcy artyści w specjalnej kolekcji Wydań Specjalnych „Teraz Rocka”. Teraz dostępne są one w mega pakiecie.

7X WYDANIE SPECJALNE – KUP ONLINE

KOMENTARZE

Przeczytaj także