Zakk Wylde twierdzi, że Ozzy Osbourne będzie występował do 2020 roku

/ 31 stycznia, 2018

W rozmowie z „Metal Injection” Zakk Wylde zdradził co ma wspólnego musztarda z powrotem do zespołu Ozzy’ego Osbourne’a i dlaczego teraz mieszka w ciężarówce.

Nirvana w 20 różnych stylach [WIDEO]

Zakk Wylde gra na gitarze u Ozzy’ego Osbourne’a w sumie od 1987 roku, ale miał wiele przerw, kiedy to realizował swoje inne projekty. Ostatnia dłuższa przerwa we współpracy miała miejsce w latach 2009-2016, kiedy z Ozzym grał Gus G. Teraz Zakk Wylde powrócił i bierze udział w pożegnalnej trasie Ozzy’ego.

W „Metal Injection” Wylde wyjawił, dlaczego powrócił do zespołu Osbourne’a. Czy wspomnieliśmy, że gitarzysta ma absurdalne poczucie humoru, którym tryska w wywiadach? Tak? To dobrze.

Gus jest fenomenalny, jest niesamowity, jest moim kumplem i potrafi być przezabawny. Kiedy zaczynał grać z Ozzem, powiedziałem mu: „Pamiętaj, żeby dokładnie zmywać naczynia. I szklanki. A gdy robisz kanapkę z szynką nie dawaj za dużo musztardy”.

A Gus lubi dowalić dużo musztardy, tak jak lubi dużo ćwiczyć, co czyni go takim niesamowitym gitarzystą. Dlatego sprowadzili mnie z powrotem. Nie chodziło o grę na gitarze, a o musztardę.

Na tym wywód Zakka się nie skończył, gdyż w podobnym tonie „wyjawił”, dlaczego Ozzy nadal koncertuje.

Ozz powiedział mi: „Zakk, wszystkie pieniądze, które zarobiłeś grając ze mną i wykonując inne czynności” – czyli takie jak czesanie psów, zmywanie naczyń, czyszczenie basenów i tak dalej – „weź te wszystkie pieniądze i postaw na Conora McGregora w walce z Mayweather”.

Zapytałem: „Jesteś pewien?”. Odparł: „Postaw wszystko na niego. Dostałem cynk, że wygra tę walkę”. No i teraz mieszkamy z Ozzym w ciężarówce przy rzece.

Dlatego wróciliśmy na tę trasę. Pewnie będziemy grali do 2020 roku. Mam nadzieję, że nie będziemy musieli koncertować do 2024 roku pod hasłem trasy „Chybione inwestycje”.

Ozzy Osbourne i Zakk Wylde wystąpią w Polsce 26 czerwca 2018 roku w krakowskiej Tauron Arenie. Czy będzie to ostatnia okazja do obejrzenia koncertu Ozzy’ego? Cóż, jak widać wiele zależy od sportów walki.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także