Zobacz plan zdjęciowy nowego filmu Quentina Tarantino [WIDEO]

/ 24 lipca, 2018

Once Upon A Time In Hollywood” to nowy film Quentina Tarantino opowiadający o morderstwach bandy Charlesa Mansona, które miały miejsce latem 1969 roku w Los Angeles. Zobacz jak filmowcy przebudowali ulice Los Angeles, żeby wyglądały tak, jak 50 lat temu.

Quentin Tarantino rozpłakał się na horrorze

Poniżej możecie obejrzeć krótki klip z planu zdjęciowego filmu.

Film „Once Upon a Time in Hollywood” nie ukaże się, jak planowano 9 sierpnia 2019 roku, w 50. rocznicę morderstw, jakich wyznawcy Charlesa Mansona dopuścili się w willi Romana Polańskiego. Premiera filmu została przesunięta o dwa tygodnie wcześniej i ukaże się 26 lipca 2019 roku.

Przyczyna tej zmiany nie została oficjalnie potwierdzona. Niektórzy sugerują, że wytwórnia bała się reakcji na tak kontrowersyjny film w rocznicę tych wydarzeń. Wiele jednak wskazuje na to, że zmiana daty premiery jest czysto prozaiczna. Wytwórnia Sony wprowadziła modyfikacje w swoim kalendarzu wydawniczym także przy innych filmach.

Obsada filmu opowiadającego o morderstwach grupy Charlesa Mansona z 1969 roku robi kolosalne wrażenie. W rolach głównych wystąpią Brad Pitt i Leonardo DiCaprio, a w pozostałych: Al Pacino, Burt Reynolds, Kurt Russell, Michael Madsen, Tim Roth, Margot Robbie, Dakota Fanning, Damian Lewis oraz Luke Perry.

Wciąż nie wiemy, kto zagra Romana Polańskiego, ale dość głośno mówi się, że będzie to młody polski aktor, jednak wciąż nie poznaliśmy jego nazwiska.

rf | fot. Gage Skidmore

KOMENTARZE

Przeczytaj także