Żona Romana Polańskiego krytykuje Quentina Tarantino za jego nowy film

/ 28 maja, 2019

Film „Pewnego razu… w Hollywood” ukaże się 26 lipca 2019 roku. W filmie opowiadającym o morderstwach Charlesa Mansona w głównych rolach zagrali Brad Pitt i Leonardo DiCaprio, a w pozostałych: Al Pacino, Rafał Zawierucha (wcieli się w Romana Polańskiego), Kurt Russell, Michael Madsen, Tim Roth, Margot Robbie, Dakota Fanning, Damian Lewis oraz Luke Perry. Reżyserem jest Quentin Tarantino.

Zobacz zwiastun filmu [WIDEO]

Żona Romana Polańskiego, Emmanuelle Seigner, ma za złe reżyserowi, że nie skonsultował się z jej mężem w trakcie produkcji filmu. Seigner twierdzi, że Tarantino „depcze tragiczną historię czyjegoś życia”:

Nie przeszkadza im w Hollywood zrobić film opowiadający o tragicznej historii Romana, kiedy sami uczynili go pariasem. Wszystko to bez konsultowania się z nim.

%%REKLAMA%%

W sieci pojawiały się pierwsze recenzje „Pewnego razu… w Hollywood”, które niezwykle optymistycznie opisują najnowsza produkcję Tarantino. Film utrzymany jest  w klimacie pozostałych produkcji reżysera, dlatego nie zabrakło kontrowersji i czarnego humoru. Wydaje się, że będzie to jedna z najciekawszych tegorocznych premier.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także