Akcja fanów: weź polską flagę na koncert Aerosmith

/ 6 maja, 2014

Jedną z gwiazd tegorocznej imprezy z cyklu Impact Festival jest legendarna grupa Aerosmith. W związku z tym niezwykłym muzycznym wydarzeniem fani zgromadzeni wokół Polish Fans of Aerosmith zdecydowali się zorganizować "koncertową akcję flagową". Chodzi o to, żeby godnie przywitać muzyków w naszym kraju.

O co dokładnie chodzi? Oddajemy głos Michałowi Kaludze z Polish Fans of Aerosmith:

Z okazji czerwcowego koncertu zespołu (Aerosmith – przyp. red.) w Łodzi organizujemy koncertową akcję flagową. Polega to na tym, że zachęcamy ludzi do przynoszenia flag Polski, na których miałyby znajdować się powitanie, komunikat do zespołu itp. Flagi miałyby zostać uniesione i szczególnie wyeksponowane na drugiej piosence, tak aby dały się zauważyć i przy okazji nie zasłaniały przez cały koncert innym ludziom widoku. Wszystko po to, żeby podkreślić wyjątkowość koncertu Aerosmith i przywitać ich po 20 latach od pierwszej i na razie jedynej wizyty w naszym kraju. 

Podobnie jak w wypadku akcji organizowanej przez fanów Florence and the Machine, o której pisaliśmy wczoraj, również podpisujemy się pod powyższą prośbą. Wszystkie przyjeżdżające do nas zespoły powinny być witane w wyjątkowy sposób.

Więcej o akcji znajdziecie TUTAJ.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także