Corey Taylor (Slipknot) wyrzucił kolejnego fana z koncertu

/ 16 sierpnia, 2016

Pod koniec lipca podczas koncertu w Toronto Corey Taylor najpierw zwyzywał, a ostatecznie wyrzucił jednego z fanów znajdujących się pod sceną. Muzyk później powiedział, że ten „zachowywał się jak pi*da”. Minęło zaledwie kilkanaście dni, jak wokalista Slipknot ponownie wcielił się w rolę ochroniarza. Podczas wykonywania utworu „Psychosocial” w kanadyjskim Concord ze sceny dało się słyszeć:

Hej, hej, zabierzcie go stąd ku*wa! Zabierzcie go! Tego ch*a w okularach, zabierzcie go! Tego gościa w okularach, tego gościa w okularach!

O co chodziło? Corey Taylor wypatrzył jakiegoś fana, który prawdopodobnie mu się nie spodobał i zasugerował ochronie, żeby wyrzuciła go z koncertu. Ten moment został uchwycony przez jednego z fanów, ale widzimy jedynie muzyka, który wykrzykuje w stronę publiczności, nie wiemy natomiast co dokładnie zaszło pod sceną (od 3:05):

Sytuacje, które miały miejsce w Toronto i Concord to nie jedyne incydenty, których uczestnikiem był Corey Taylor – kilkanaście dni wcześniej podszedł do fana, który patrzył w czasie koncertu w telefon, i wytrącił mu smartfona z ręki. Wygląda więc na to, że wokalistę coraz bardziej frustrują zachowania jego fanów.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także