Dani Filth (Cradle of Filth) nagrywa wokale dla Devilment

/ 8 czerwca, 2016

Zespół Devilment powstał w 2011 roku. Debiutancka (i jak dotychczas jedyna) długogrająca płyta grupy, „The Great and Secret Show”, ukazała się jesienią 2014 roku. Wszystko wskazuje na to, że kolejna pojawi się w ciągu kilku najbliższych miesięcy. Wokalista Dani Filth ten tydzień spędza w studiu nagraniowym.

Następuje to po tygodniu rzutek, grilli, nocnych imprez w ogrodzie i paru ekscytujących rzeczy w życiu prywatnym, które ogłosimy wkrótce. Wszystko w drodze!

Gitarzysta grupy Colin Parks jakiś czas temu zdradził trochę więcej:

Mamy 12 utworów do nagrania dla Waszej muzycznej przyjemności, każda jest z jakimś przesłaniem. To bardzo intymny album dla każdego z nas. Wszyscy pracowali ciężko, by wydać ten owoc. Nie pomylcie się, to nowa era dla Devilment.

Wcześniej wyciekło kilka tytyłów nowych utworów: „Shine on Sophie Moone”, „Life (Is What You Keep From the Reaper)”, „Hitchcock Blonde”, „JudasStein”, „Hell at My Back” oraz „Plot Spoiler: There Will Be Monsters”. Zanim jednak usłyszmy którykolwiek z nich, posłuchajcie „Even Your Blood Group Rejects Me” z pierwszej płyty Devilment.

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także