Dave Mustaine: Jak nie powinni zachowywać się fani metalu

/ 30 października, 2015

Dave Mustaine przy okazji trasy po Australii (tej samej, podczas której w bardzo nieprzyjemny sposób zwolnił technicznego Megadeth) znalazł chwilę, by porozmawiać z dziennikarzem australijskiej radiostacji z Melbourne. Skrytykował przy okazji fanów metalu.

Mają mentalność indie – trafiają na zespół, który im się podoba, a wcześniej go nie znał, i jest to ICH ZESPÓŁ. Jednak kiedy zobaczą nalepkę tego zespołu na czyimś samochodzie w sąsiedztwie, mówią sobie „Och, ci goście się sprzedali!”.

To wiemy już, jak – zdaniem frontmana Megadeth – nie powinni się zachowywać miłośnicy tego gatunku muzyki. A co powinni za to robić?

Piękno bycia prawdziwym fanem muzyki polega na przeczytaniu wszystkiego, co jest na wkładce do płyty…

Hm, absolutnie nie zapomnijcie tego zrobić, gdy 22 stycznia 2016 roku do sklepów trafi już piętnasta studyjna płyta Megadeth „Dystopia”. W innym razie Dave Mustaine może się bardzo pogniewać. A jak wiemy, bywa dość porywczy… (Choć nie zdaniem perkusisty Chrisa Adlera). 

Nowe wydawnictwo ma być dużo cięższe niż „Super Collider”. Na razie poznaliśmy tylko jeden utwór z tego albumu – „Fatal Illusion”. Jeśli tęsknicie za Megadeth, tymczasem posłuchać możecie „Rusted Pieces”, czyli pięciu kawałków z „Rust in Peace” z 1990 roku zaaranżowanych na skrzypce i gitarę. Polecamy!

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także