Iron Maiden czy Judas Priest – już nie musicie wybierać!

/ 21 maja, 2015

Użytkownik serwisu Youtube TheTaskmaster lubuje się w miksowaniu utworów dwóch różnych kapel. Zasłynął mashupami Metalliki i Megadeth po szyldami Megatallica (np. „Peace Sells But the Bell Tolls”) i Metallideth („Holy Lightning… the Punishment Ride”).

Teraz na warsztat wziął dwie inne legendy. Wykorzystał utwór Iron Maiden „The Wicker Man”, otwierający płytę „Brave New World” z 2000 roku, oraz pierwsze dwie kompozycje ze starszego albumu Judas Priest „Screaming for Vengeance” z 1982 roku „The Hellion / Electric Eye”.

Sprawdźcie, jak te dwie grupy współgrają ze sobą w „The Wicker Eye / Electric Hellion Man”, a przy okazji obejrzyjcie przeplecione fragmenty ich występów.

Po tych nagraniach nabraliście ochoty na jakiś koncert? Okazję do zobaczenia Judas Priest na żywo będziecie mieć 27 czerwca 2015 roku w Łodzi. O żadnym koncercie Iron Maiden w Polsce na razie nie wiemy, ale mamy nadzieję, że przyjedzie do nas z nadchodzącą płytą. Bruce Dickinson jest już zdrowy i prace nad nią idą pełną parą!

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także