Machine Head nagrywa nowy album

/ 23 września, 2013

Muzycy z formacji Machine Head przyznali za pośrednictwem serwisów społecznościowych, że rozpoczęli proces pisania utworów na nowy album. Będzie to następca wydanej w 2011 roku płyty "Unto the Locust". Nie podano na razie żadnych szczegółów z wyjątkiem tego, że proces twórczy przebiega bez zakłóceń, a powstające utwory "są monstrualne".

Ta sesja nagraniowa jest pierwszą w nowym składzie. Przypomnijmy, że od jakiegoś czasu miejsce wyrzuconego basisty Adama Duce'a zajmuje Jared MacEachern (więcej na temat tych wydarzeń TUTAJ). Były muzyk zespołu Sanctity jak dotychczas wziął udział tylko w trasie koncertowej Machine Head. Dopiero teraz w studiu czeka go prawdziwy sprawdzian umiejętności. Przypomnijmy, że basista trafił do słynnej formacji wygrywając ogólnoświatowy casting.

Ostatnio o zespole Machine Head, a właściwie jego liderze – Robbie Flynnie – pisaliśmy w kontekście nowego albumu Avenged Sevenfold. Wokalista wyśmiał publicznie to wydawnictwo, na co zareagował M. Shadows (więcej TUTAJ).

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także