Perkusista Bon Jovi ponownie zoperowany

/ 23 września, 2013

Jak poinformował zespół Bon Jovi na swojej oficjalnej stronie internetowej, Tico Torres ponownie trafił do szpitala. Kilka dni temu perkusista miał usuwany wyrostek robaczkowy, a teraz trafił do szpitala w celu usunięcia pęcherzyka żółciowego. To – podobnie jak poprzednio – zabieg rutynowy, który przebiegł bez komplikacji.

Jon Bon Jovi o perkusiście:

Tico Torres jest sercem i duszą naszego zespołu od kiedy zaczęliśmy 30 lat temu. Jest też jedyny w swoim rodzaju, dlatego czekamy na niego i jego doskonałą grę na perkusji, którą zaprezentuje podczas tej i kolejnych tras koncertowych.

Zespół czeka na powrót swojego perkusisty, ale nie przestaje koncertować. Aż do pełnego wyzdrowienia Torresa jego miejsce w składzie zajął Rich Scannella. Obecnie formacja Bon Jovi występuje na kontynencie południowoamerykańskim.

Problemy zdrowotne i nieobecność Torresa to kolejny cios dla zespołu po tym, jak na czas trasy koncertowej swoją działalność w formacji zawiesił Richie Sambora. Co prawda mówiło się nawet, że został wyrzucony, ale te informacje szybko zostały zdementowane.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także