Nie będzie powrotu "Rodziny Osbourne'ów"

/ 29 kwietnia, 2015

Wielu pamięta pewnie serial emitowany przez MTV w latach 2002-2006. Niedawno okazało się, że jest spora szansa na powrót popularnego show – zarówno stacja (w tym wypadku VH1), jak i członkowie rodziny byli zainteresowani przygotowaniem ośmiu nowych odcinków. Nawet Ozzy, który kiedyś stwierdził, że kręcenie serialu w jego domu nie było najlepszym pomysłem, był skłonny do ponownego wpuszczenia kamer w swoje progi.

Nic z tego jednak nie będzie, o czym w wywiadzie dla The Hollywood Reporter przekonuje Susan Levison, zastępca dyrektora w VH1:

Nie rozmawiamy już z Osbourne'ami na temat serialu. Nic z tego nie będzie. Wydawało nam się, że jakoś to załatwimy, ale po prostu nie było nam po drodze. Ta rodzina jest wspaniała i życzymy im jak najlepiej – marzymy, żeby udało nam się nawiązać współpracę kiedyś w przyszłości.

Nie wiemy, co stanęło na przeszkodzie, ale najwidoczniej przedstawiciele stacji telewizyjnej nie byli w stanie porozumieć się z Sharon Osbourne, która zajmuje się wszystkimi biznesowymi sprawami. Niewykluczone jednak, że za jakiś czas powróci temat reaktywacji "Rodziny Osbourne’ów"

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także