Nirvana wiecznie żywa…

/ 24 lipca, 2013
 
Historię "oddanego fana" grupy Nirvana przybliżyła legendarna wytwórnia Sub Pop z Seattle. Firma ta w przeszłości wydawała płyty takich tuzów muzyki grunge, jak Soundgarden, Mudhoney czy właśnie Nirvana
 
Do tej niezależnej wytwórni przyszedł list, którego nadawca poinformował, że jest maskotką uczelni Politechniki i Uniwersytetu Stanowego Wirginii. Prosi w nim o to, by grupa Nirvana nagrała krótkie wideo, w którym pozdrowiłaby studentów i życzyła powodzenia uczelnianej drużynie Hokies. 
 
Z treści listu wynika, że studenci uczelni uwielbiają grupę Nirvana i bardzo chcieliby mieć takie nagranie wideo do wykorzystania w filmie skierowanym do społeczności Virginia Tech. 
 
Wytwórnia Sub Pop zamieściła zdjęcie tego listu w serwisie Tumblr. Zlitowała się jednak nad nadawcą i ukryła jego dane osobowe. List maskotki Virginia Tech prezentujemy poniżej:
 
 
Maskotka Virginia Tech musiała przeoczyć, że po śmierci Kurta Cobaina zespół przestał istnieć. Możliwe, że nadawcę tego listu zmylił fakt, że Dave Grohl, Krist Novoselic oraz Pat Smear pojawili się ostatnio razem na scenie. Zaprosił ich na nią Paul McCartney podczas swojego koncertu w Seattle. Może się też okazać również, że mylący był zamieszczony niedawno w internecie filmik promujący płytę "In Utero".

pg

KOMENTARZE

Przeczytaj także