Nowy album Boston jeszcze w tym roku?

/ 8 października, 2013

Pojawiła się informacja, że legendarna formacja Boston opublikuje pierwszy od 11 lat album, który będzie jednocześnie pierwszym od samobójczej śmierci wokalisty zespołu, Brad Delpa. Doniesienia te nie są co prawda potwierdzone, ale według opublikowanych w zagranicznych mediach informacji – nowy krążek będzie nosił tytuł "Life, Love & Hope" i trafi do sprzedaży 3 grudnia za sprawą wytwórni Frontier Records.

Nie wiadomo jednak, jaki wokalista pojawi się na tym wydawnictwie. Tę rolę pełni od 2008 roku Tommy DeCarlo, ale gdy obejmował on to stanowisko zespół oświadczył, że będzie tylko wokalistą koncertowym. Kwestia ta zatem – aż do oficjalnej prezentacji płyty – jest niewiadomą.

Wiadomo jednak, że jeśli "Life, Love & Hope" się pojawi, to będzie to pierwszy studyjny album od 11 lat, czyli od publikacji krążka "Corporate America". Warto wspomnieć, że już w ubiegłym roku pojawiła się informacja, że nowy album grupy Boston jest gotowy w 85 procentach. Od tamtej jednak pory nie zaprezentowano żadnego utworu z płyty, ani nie informowano o postępach prac.

O zespole Boston pisaliśmy ostatnio w kontekście procesu o zniesławienie, który dotyczył samobójczej śmierci Brada Delpa (więcej TUTAJ).

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także