Slash produkuje horror i pisze do niego muzykę

/ 19 lipca, 2013
 
"Nothing Left to Fear" to horror, który jest produkowany przez nową firmę producencką Slasher Films, której właścicielem jest Slash. Za scenariusz odpowiada Jonathan W.C. Mills, a reżyserem dzieła jest Anthony Leonardi III.
 
 
Slash jest nie tylko koproducentem filmu, ale także współautorem ścieżki dźwiękowej. Jego partnerem przy pisaniu muzyki do tego obrazu jest Nick O'Toole. Oprócz ścieżki muzycznej na oficjalnym soundtracku do "Nothing Left to Fear" znajdą się dwa utwory. 
 
W pierwszym z nich, zatytułowanym "Nothing Left to Fear" zaśpiewał Myles Kennedy (Alter Bridge). Drugi, zatytułowany "Welcome to Stull" to utwór instrumentalny. W serwisie Fandango premierę miał właśnie pierwszy trailer filmu. Można w nim usłyszeć piosenkę, w której śpiewa Kennedy:
 
 
Film "Nothing Left to Fear" będzie miał swoją premierę w wybranych kinach 4 października. Tego samego dnia zaplanowano wydanie ścieżki dźwiękowej do niego. To filmowe przedsięwzięcie powstaje za pośrednictwem crowdfundingowego serwisu PledgeMusic. Osoby, które wpłacą pieniądze na ten cel będą mogły stać się posiadaczami zarówno ścieżki dźwiękowej jak i filmu na różnych nośnikach (w zależności od wysokości wpłaty). 
 
 
Film  "Nothing Left to Fear" jest inspirowany legendami dotyczącymi miejscowości Stull w stanie Kansas. Według krążących w internecie teorii, miasto jest jedną z siedmiu bram piekieł. 
 
Slash tak komentował swoją przygodę z branżą filmową:
 
 
Jako wieloletni fan horrorów chcę produkować filmy, które są w starej tradycji tego gatunku. Filmy, które pozostawiają więcej wyobraźni widza, są przerażające psychologicznie, a akcja skupia się na rozbudowanych postaciach. To co Cię przeraża jest bardziej intelektualne niż powierzchowne. 
 
 
Slash został wybrany przez naszych czytelników najlepszym gitarzystą rockowym. Dzięki temu wyróżnieniu dołączył do Waszego zespołu marzeń Teraz Rock Band. Więcej na temat naszej/Waszej supegrupy pisaliśmy TUTAJ
 
Tracklista ścieżki dźwiękowej filmu "Nothing Left to Fear":
01. The Road To Stull 
02. Cold Welcome 
03. Lamb's Blood
04. One Choice, Two Fates
05. A Prayer 
06. Dark Dreams 
07. Sermon 
08. The Tooth 
09. Retrieval
10. Silent Secrets 
11. Pain And Premonition Part 1
12. Pain And Premonition Part 2
13. Observations 
14. The Secret Tower
15. Do Your Part 
16. Don't Forget 
17. A Flash And A Feeling 
18. Abduction 
19. Bleeding In 
20. Urgency 
21. Have Faith 
22. The Decline
23. Trauma 
24. The Blood Lust 
25. Our Broken Home 
26. Revelations
27. No Safety In Numbers 
28. Childhood's End
29. The Fear 
30. The Perfect Circle 
31. Nothing Left To Fear (featuring vocalist Myles Kennedy) 
32. Welcome To Stull 

pg

KOMENTARZE

Przeczytaj także