ABBA, Britney Spears, Nickelback, Taylor Swift i inni śpiewają jak Metallica [WIDEO]

/ 20 listopada, 2017

Anthony Vincent znany jest z przeróbek znanych utworów na styl innych wykonawców. Tym razem głównym tematem jego przeróbek jest Metallica. Na styl zespołu Larsa Ulricha i Jamesa Hetfielda przerobił 10 znanych przebojów.

Joe Perry (Aerosmith) zapowiada solowy album

Tak o tym pomyśle mówi sam Anthony Vincent:

Metallica jest moim ulubionym zespołem, od kiedy skończyłem 10 lat.. Na pewnym etapie dzieciństwa nienawidziłem wszystkiego, co nie brzmiało jak Metallica. Kiedy miałem 12 lat, w listopadzie 1999 roku widziałem ją z orkiestrą w Nowym Jorku i moje życie odmieniło się na zawsze.

Kiedy wpadłem na pomysł nagrania 10 piosenek w stylu Metalliki natychmiast pomyślałem o moim kumplu, Ericu Calderone, bo on jako jedyny może sprawić, że utwory brzmią, jakby naprawdę grała je Metallica. Eric jest mistrzem w swojej sztuce, nie tylko jeśli chodzi o poziom wykonawczy, ale też dopasowanie brzmienia.

Efekt ich pracy możecie obejrzeć poniżej.

A oto lista wykonawców i utworów, które znalazły się w filmie:

  1. Abba – Dancing Queen
  2. Outkast – Hey Ya
  3. Britney Spears – Baby One More Time
  4. Seal – Kiss From A Rose
  5. Juvenile – Back That Azz Up
  6. Toni Braxton – Unbreak My Heart
  7. Nickelback – How You Remind Me
  8. Taylor Swift – Look What You Made Me Do
  9. Darude – Sandstorm
  10. Alanis Morissette – You Oughta Know

Wcześniej w wykonaniu Anthony’ego Vincenta mogliśmy usłyszeć znane przeboje przerobione na styl między innymi Ozzy’ego Osbourne’a, a także utwory wykonawców takich jak Red Hot Chili Peppers, System Of A Down, Twenty One Pilots, Justin Bieber, Adele wykonywanych w różnych stylach, od pop po death metal.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także