Airbourne zapowiada kolejny koncert w Polsce

/ 12 czerwca, 2017

Airbourne zagrało dwa niezwykle show 30 maja w warszawskiej Proximie oraz 31 maja w gdyńskim Uchu. Zainteresowanie było ogromne, a energetyczne występy spodobały się zgromadzonej w klubach publiczności. Właśnie ogłoszono, że australijska grupa ponownie pojawi się w Polsce – zagrają 28 października we wrocławskim Centrum Koncertowym „A2”.

Metallica chwali najlepszą decyzję pierwszego menadżera

Bilety, które w przedsprzedaży będą kosztowały 75 i 85 złotych, trafią do sprzedaży już 14 czerwca. W czasie koncertu we Wrocławiu zespół Airbourne promował będzie album „Breakin' Outta Hell” z 2016 roku.

Airbourne coraz popularniejsze

Airbourne to australijski zespół hardrockowy założony w 2003 roku. Na koncie mają cztery studyjne albumy: „Runnin’ Wild” (2007), „No Guts. No Glory” (2010), „Black Dog Barking” (2013) i wspomniany już wcześniej „Breaking’ Outta Hell” z ubiegłego roku. Co ciekawe, kompozycje Airbourne bardzo często pojawiają się na różnego typu soundtrackach, zwłaszcza w grach komputerowych – m.in. w serii „Need For Speed” czy „NHL”.

Mimo tego, że grupa pierwszy krążek wydała zaledwie 10 lat temu, ma już wyrobioną pozycję na runku. Australijczycy bardzo często i chętnie przyjeżdżają do naszego kraju. Po raz pierwszy pojawili się w 2011 roku na Przystanku Woodstock. Później przyjeżdżali na występy festiwalowe i klubowe, które niezmiennie cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także