Alter Bridge zagrają koncert w Polsce jeszcze w 2022 roku [SUPPORT, DATA, BILETY]

/ 26 kwietnia, 2022

Jedna z najbardziej przebojowych amerykańskich grup – Alter Bridge – na jedynym koncercie w Polsce.


Właśnie ogłoszono, że Alter Bridge zobaczyć będzie można na żywo 7 listopada w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Zespół wystąpi w Polsce w ramach swojej europejskiej trasy zimowej, a w roli gości specjalnych pojawią się dwie znakomite formacje: Halestorm oraz MammothWVH.

Bilety trafią do sprzedaży ogólnej w najbliższy piątek, 29 kwietnia, o godzinie 11:00. Dostępne będą za 250 PLN (w dniu koncertu ich cena wzrośnie do 270 PLN). Zespół Alter Bridge rozpocznie przedsprzedaż na swojej stronie nieco wcześniej – 27 kwietnia.

Podczas trasy koncertowej „Pawns & Kings” Alter Bridge wystąpi w 25 miastach w 18 krajach, a całość rozpocznie się 1 listopada koncertem w Hamburgu, a zakończy 12 grudnia w Londynie.

Alter Bridge pracuje obecnie nad swoim siódmym albumem studyjnym, następcą wysoko cenionego „Walk The Sky”, wydanego w 2019 roku, który zapewnił grupie pierwsze miejsce na kilkunastu listach przebojów na całym świecie. Aby zaostrzyć apetyt fanów, zespół udostępnił zdjęcia ze studia w swoich mediach społecznościowych. Ponieważ album, który nie został jeszcze zatytułowany, ma zostać wydany w 2022 roku, fani, którzy kupią bilety na nadchodzące koncerty, będą pierwszymi na świecie, którzy usłyszą nowe utwory na żywo.

KOMENTARZE

Przeczytaj także