Arch Enemy z teledyskiem do „The Race” [WIDEO]

/ 18 października, 2017

Nowy studyjny album Arch Enemy został zatytułowany „Will To Power” i w sprzedaży pojawił się dokładnie 8 września. Jeszcze przed premierą zespół chwalił się kilkoma utworami, teraz natomiast w ramach promocji wydawnictwa pokusił się o przygotowanie oficjalnego teledysku.

Katarzyna Nosowska o powodach zawieszenia działalności Hey

Singiel „The Race” doczekał się obrazka wyreżyserowanego przez Patrica Ullaeusa:

Szwedzcy przedstawiciele melodyjnej odmiany death metalu wystąpili 26 września 2017 roku w warszawskim klubie Progresja. Podczas koncertu promowali materiał ze wspomnianej już płyty „Will To Power”.

Sporo miejsca Arch Enemy poświęciliśmy w ostatnim, październikowym „Teraz Rocku”, w którym znalazł się wywiad z wokalistką formacji, Alissą White-Gluz. Numer do kupienia między innymi w naszym sklepie internetowym.

Wokalistka zapowiada solową płytę

Alissa White-Gluz już jakiś czas temu zapowiedziała, że nagra solowe wydawnictwo:

Tak, wydam solowy album, prawdopodobnie na początku 2018 roku. Projekt będzie nazywał się Alissa, nie będzie żadnego zespołu, tylko ja. Ale współpracuję z różnymi muzykami, którzy są moimi przyjaciółmi, obecnymi i byłymi członkami Arch Enemy, członkami Kamelot i z Doyle’em.

Zdradziła również nieco na temat brzmienia solowej płyty:

Póki co trudno mi opisać muzykę, bo projekt jeszcze nie jest ukończony, ale mogę powiedzieć, że będzie to coś jak połączenie Opeth z Muse. Nie wiem więc, czy jest to metal czy rock.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także