Architects zagrają w Warszawie

/ 15 lutego, 2017

Architects to przedstawiciele angielskiej sceny metalcore’owej. Debiutowali w 2005 roku, a na koncie (oprócz demo i EP) mają już pięć długogrających albumów, w tym „The Here and Now” i „Daybreaker”, które promowali na koncertach w Polsce. W kwietniu 2013, dzięki wsparciu fanów, zespół wydał własny film dokumentalny – „One Hundred Days: The Story Of Architects Almost World Tour”, który opowiada o ich życiu w trasie.

Kup bilety na koncert Architects w Warszawie

Agencja Go Ahead poinformowała właśnie, że Architects zagrają w naszym kraju. Gwiazdy metalcore przyjadą do Polski latem i dadzą koncert 10 sierpnia w warszawskim klubie Proxima.

Architects „Gone With The Wind”:

W 2014 roku grupa rozpoczęła współpracę z legendarną wytwórnią Epitaph. Krążek „Lost Forever // Lost Together” powstał już pod ich szyldem. Ubiegłoroczne wydawnictwo grupy („All Our Gods Have Abandoned Us”) przyczyniło się do kolejnego sukcesu bandu. Latem 2016 roku po kilkuletniej walce z chorobą zmarł założyciel i gitarzysta grupy, Tom Searle. Zespół nie odwołał jednak zaplanowanej trasy i postanowił w hołdzie przyjacielowi zagrać przewidziane koncerty.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także