Artur Rojek. „Długość dźwięku samotności” i „Beksa” w koncertowych wersjach [WIDEO]

/ 7 grudnia, 2017

Na płycie „Artur Rojek koncert w NOSPR” znalazły się zarejestrowane na żywo utwory z autorskiego repertuaru wokalisty, ale także wyjątkowe covery przygotowane specjalnie na ten koncert i utwory z repertuaru kultowych grup Lenny Valentino Myslovitz, których Artur Rojek był wokalistą i liderem. Premiera płyty miała miejsce 3 listopada.

Lao Che zdradza szczegóły nowej płyty

Artysta podzielił się z fanami kilkoma fragmentami „Artur Rojek koncert w NOSPR”, a dziś dodał do tej listy dwa kolejne – „Długość dźwięku samotności” i „Beksa”:

Artur Rojek o płycie „Artur Rojek koncert w NOSPR”:

Przez ponad 20 lat działalności artystycznej miałem okazję zagrać w wielu wyjątkowych miejscach na całym świecie. Czasami były to miejsca niepozorne, gdzieś na uboczu, gdzie łatwo można było przegapić wejście a czasami okazałe, eleganckie, często legendarne gdzie udają się wycieczki, żeby zrobić sobie zdjęcie pod reklamowym szyldem…Sala Olimpii w Paryżu czy Royal Albert Hall w Londynie – kiedyś myślałem, że coś takiego chyba nie spotka mnie w Polsce… Koncert w katowickiej siedzibie NOSPR uważam za jeden z kilku najbardziej wyjątkowych.

Okładka „Artur Rojek koncert w NOSPR”:

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także