Bracia Cavalera i David Vincent zagrali przebój Motörhead [WIDEO]

/ 6 grudnia, 2017

Podczas festiwalu Winter Masters of Rock, który odbył się kilka temu w czeskim Zlinie, na scenie spotkało się troje wyjątkowych muzyków – Igor Cavalera, jego brat Max, a także David Vincent, który był wokalistą Morbid Angel. To niezwykłe spotkanie musiało zaowocować czymś wyjątkowym – muzycy zdecydowali się zaprezentować swoją wersję słynnego „Ace of Spades”.

„Teraz Rock” z mikołajkowym prezentem!

W sieci pojawiło się amatorskie nagranie, na którym zobaczyć można muzyków w akcji:

Obecnie Max i Igor Cavalera koncertują po całym świecie przypominając najważniejszą i bez wątpienia najlepszą płytę w swoim dorobku – „Roots”, którą nagrali będąc członkami słynnej Sepultury.

Nowy album Cavalera Conspiracy

Czwarty album długogrający Cavalera Conspiracy został zatytułowany „Psychosis” i ukazał się na rynku 17 listopada nakładem Napalm Records. Producentem płyty, która została nagrana w studiu w Phoenix w stanie Arizona, jest Arthur Rizk.

Lider zespołu Cavalera ConspiracyMax Cavalera, w wywiadzie dla Metal Wani o nowym albumie powiedział:

Myślę, że wielu ludzi będzie zaskoczona tym, co usłyszą. To dla mnie najlepszy album Cavalera Conspiracy, jeden z ulubionych. Moim zdaniem – jest tu ta sama intensywność i energia, co na starszych płytach Sepultury: „Beneath the Remains” i „Arise”. Więc wiele osób będzie z tego powodu zadowolona. 

Na czwartym studyjnym albumie Cavalera Conspiracy znalazło się 9 premierowych kompozycji, oto tracklista:

  1. Insane
  2. Terror Tactics
  3. Impalement Execution
  4. Spectral War
  5. Crom
  6. Hellfire
  7. Judas Pariah
  8. Psychosis
  9. Excruciating

Okładka „Psychosis”:

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także