Brian „Head” Welch opowiada o nowej płycie Korn

/ 13 maja, 2019

Zespół Korn pracuje obecnie nad następcą płyty „The Serenity Of Suffering” z 2016 roku. Wiemy oficjalnie, że nad wydawnictwem pracuje ponownie producent Nick Raskulinecz, którego wspiera John Feldmann. W styczniu tego roku natomiast wokalista Jonathan Davis potwierdził na Instagramie, że nagrywa partie wokalne z myślą o nowej płycie Korn.

Brian „Head” Welch (Korn): Ta płyta zdefiniowała muzykę metalową

Mijają miesiące, a na temat wydawnictwa nie dowiedzieliśmy się właściwie niczego nowego. W końcu trochę szczegółów w wywiadzie dla SiriusXM zdradził gitarzysta Brian „Head” Welch:

Nie widziałem tak ciężko pracującego Jonathana od czasu nagrań płyty „Untouchables” z 2002 roku. On oczywiście zawsze jest zaangażowany, nie zrozum mnie źle, ale teraz to inna energia, ponieważ przeszedł sporo w ubiegłym roku. Ma czas i siłę, a jednocześnie cały czas odczuwa ból, dlatego wziął się za to z pełną mocą. To coś wyjątkowego.

– powiedział muzyk. Odpowiedział również, kiedy możemy spodziewać się nowej płyty Korn:

Trochę się spieramy z wytwórnią w sprawie daty, ale staramy się, żeby wszystko przebiegało spokojnie. Czasem tak bywa. W końcu się pojawi.

Wspomniany już Jonathan Davis w styczniu, będąc w studiu nagraniowym, podziękował swoim fanom za wsparcie w trudnym dla niego okresie:

Chciałbym podziękować wszystkim za miłe słowa, które docierały do mnie w ciągu ostatnich miesięcy. W żadnym wypadku nie był to dla mnie łatwy okres. Pomogliście znieść ten ból. W zamian obiecuję, że dam z siebie wszystko na tym wspaniałym, nowym albumie Korna, który będzie uzdrowieniem dla nas wszystkich.

Pozostaje nam czekać na kolejne informacje dotyczące nowej płyty grupy Korn.

%%REKLAMA%%

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także