Coldplay zmienia nazwę i utworem zapowiada nową epkę [AUDIO]

/ 28 listopada, 2018

Kompozycja „E-Lo” stworzona została przez muzyków Los Unidades przy wsparciu Pharrella Williamsa. To zapowiedź składającej się z czterech utworów epki, która powstała przy współpracy z Global Citizen. Wydawnictwo zatytułowane „Global Citizen – EP 1” opublikowane zostanie w najbliższy piątek, 30 listopada.

Coldplay wejdzie do studia nagraniowego w 2019 roku?

Choć zespół Coldplay nie potwierdził, że tworzy pod nazwą Los Unidades, fani i media nie mają co do tego żadnych wątpliwości. Poszlakami potwierdzającymi tę tezę jest zdjęcie zespołu, na której dość łatwo można zidentyfikować członków Coldplay, a także napis „Y02LPAC81ODL”, który po odpowiednim przestawieniu liter i cyfr daje „COLDPLAY2018”. Ponadto serwis ColdplayXtra dotarł do danych, na które zarejestrowano nazwę Los Unidades – na liście muzyków znaleźli się: Chris Martin, Jon Buckland, Guy Berryman i Will Champio. Wszystko jest chyba jasne.

Z kompozycją „E-Lo” można zapoznać się poniżej:

Przy płycie, poza wspomnianym Pharrellem Williamsem, pracowali ponadto: Stormzy, Wizkid, Tiwa Savage, Dave Guetta, Cassper Nyovest i Stargate. Poniżej okładka wydawnictwa:

Tracklista:

  1. Stargate – „Rise Up” (feat. Nelson Mandela)
  2. Los Unidades & Pharrell Williams – „E-Lo” (feat. Jozzy)
  3. Cassper Nyovest & Los Unidades : „Timbuktu” (feat. Stormzy and Jess Kent)
  4. Stargate & Los Unidades: „Voodoo” (feat. Tiwa Savage, Wizkid, Danny Ocean and David Guetta)

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także