Córka Chrisa Cornella wykonała dla niego wzruszającą wersję „Nothing Compares 2 U” [AUDIO]

/ 17 czerwca, 2018

Dziś w Stanach Zjednoczonych świętowany jest Dzień Ojca i właśnie z tej okazji Toni Cornell opublikowała własną interpretację przeboju „Nothing Compares 2 U” – nagrała ją dla swojego ojca, Chrisa, który zmarł 18 maja 2017 roku.

Legenda metalu na Pol'and'rock Festival

13-letnia Toni napisała na swoim Twitterze:

Tato, kocham Cię i bardzo za Tobą tęsknię. Byłeś najlepszym ojcem, o jakiego mogłam prosić. Nasza relacja była wyjątkowa, byłeś zawsze obok mnie. Dodawałeś mi odwagi, gdy mi jej brakowało. Wierzyłeś we mnie, gdy sama nie wierzyłam. Tęsknię za Tobą każdego dnia. 

– możemy przeczytać w emocjonalnym wpisie. Dalej Toni dedykuje ojcu poniższy utwór:

Chris Cornell popełnił samobójstwo 18 maja ubiegłego roku po koncercie Soundgarden w Detroit. Raport koronera stwierdził śmierć przez powieszenie. Badania toksykologiczne, które wykazały, że przed śmiercią wokalista zażył dużo różnych leków, wskazują też, że nie miały one bezpośredniego wpływu na jego śmierć.

 

Ostatni nagrany utwór wokalisty

Nie tak dawno, bo 6 kwietnia, swoją premierę miała płyta „Johnny Cash: Forever Words”, na której różni artyści zaśpiewają teksty Johnny’ego Casha. Wśród nich był lider Soungarden. Utwór pod tytułem „You Never Knew My Mind” Cornell nagrał niedługo przed swoją śmiercią, w maju 2017 w Cash Cabin Studio w Hendersonville w stanie Tennessee. Poniżej możecie się z nim zapoznać:

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także