Daria Zawiałow opublikowała klip zapowiadający nową płytę

/ 15 stycznia, 2021


Daria Zawiałow zaprezentowała teledysk do utworu „Kaonashi”, który zapowiada jej nowy album.


Kaonashi” to tytuł nowego klipu Darii Zawiałow, który zapowiada jej nowy album, który ma ukazać się w drugiej połowie tego roku.

Tak znaczenie tytułu tłumaczy Daria:

Tytuł jest zaczerpnięty z mojego ulubionego anime „Spirited Away: w Krainie Bogów”. Kaonashi to bóg bez twarzy, postać balansująca na pograniczu dobra i zła, która podąża za główną bohaterką Chihiro. Wysysający ludzkie uczucia Kaonashi budzi skrajne emocje, bo nie postrzega świata dualistycznie, a każde jego złe działanie jest relatywne. Mimo to pod warstwą mroku kryje się w nim również światło. I właśnie o takiej postaci opowiada ten utwór.

W teledysku do utworu wystąpił polski aktor Dawid Ogrodnik, znany z takich filmów, jak „Ostatnia rodzina” czy „Ikar: Legenda Mietka Kosza”.

Tak o jego udziale mówi Daria:

Kiedy zobaczyłam scenariusz, od razu poczułam, że będzie idealnym odzwierciedleniem tego utworu w obrazie. Daniel przekazał ważną treść za pomocą genialnej metafory – dla kobiet, które są ofiarami przemocy, odejście od swego oprawcy jest nierzadko równie realne, co lot w kosmos – mówi artystka. Zagranie jednej z głównych ról w klipie było dla Darii prawdziwym wyzwaniem aktorskim. W rolę męża, czyli tytułowego Kaonashiego, wcielił się jej ulubiony polski aktor, Dawid Ogrodnik. Praca z nim to zaszczyt i przyjemność!

Klip możecie obejrzeć poniżej.

KOMENTARZE

Przeczytaj także