Dave Grohl (Foo Fighters) poprowadzi popularny amerykański program telewizyjny

/ 31 października, 2017

Grohl poprowadzi dzisiaj wyjątkowo program „Jimmy Kimmel Live!”, który od lat cieszy się znakomitą oglądalnością, w zastępstwie za głównego prowadzącego, ponieważ Jimmy Kimmel potrzebuje krótkiej przerwy w pracy z powodu operacji serca jego syna. 

Hollywood Vampires po raz pierwszy w Polsce!

Oprócz lidera Foo Fighters, wspomniany program będą prowadzili również: aktorka Jennifer Lawrence czy aktor Channing Tatum, z kolei za wczorajszy, poniedziałkowy epizod, odpowiadał koszykarz Shaquille O’Neal. Warto także nadmienić, że w dzisiejszym odcinku gośćmi Dave'a Grohla będą Kristen Bell, amerykańska aktorka, a także Alice Cooper, który – rzecz jasna – pojawi się również na scenie. Można spekulować, że były perkusista Nirvany dołączy wówczas do autora przeboju „Poison”. 

Trzeba również dodać, że dzisiejszy występ w roli prowadzącego „Jimmy Kimmel Live!”, nie będzie debiutem telewizyjnym dla Grohla. W 2013 roku był przez tydzień gospodarzem talk-show „Chelsea Lately” w zastępstwie Chelsea Handler. Poniżej możecie zobaczyć, jak mu wówczas szło:

Nowy utwór od Foo Fighters

Kilka dni temu formacja udostępniła utwór „Soldier Foo Fighters został zarejestrowany podczas sesji do wydanego we wrześniu tego roku albumu „Concrete And Gold”, jednak nie trafił ostatecznie na płytę. Kompozycja trafił na składankę „7-Inches For Planned Parenthood”, z której dochód przeznaczony zostanie na rzecz organizacji Planned Partenthood, finansującej badania nad chorobami przenoszonymi drogą płciową, metodami kontroli narodzin oraz badania nad rakiem.

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także