Depeche Mode. Niespodzianka dla fanów

/ 9 lutego, 2017

Depeche Mode przygotowują się do wydania studyjnej płyty „Spirit” (premiera: 17 marca), a także do trasy koncertowej promującej to wydawnictwo, podczas której odwiedzą m.in Polskę (21 lipca zagrają na Stadionie Narodowym w Warszawie). Teraz z kolei namawiają wszystkich fanów, aby pomogli im w prowadzeniu… własnego „fanpejdża” na Facebooku.

Depeche Mode. Pierwszy singiel już w sieci

Na oficjalnym profilu grupa wrzuciła filmik, na którym Dave Gahan, wokalista Depeche Mode, stwierdza, że w związku z promocją krążka „Spirit” i nadchodzącej trasy, nie będą w stanie poświęcać tyle czasu, ile by chcieli, na prowadzenie swojego konta na popularnym portalu. W związku z tym zaproponowali miłośnikom swojej muzyki niecodzienną propozycję.

Od 24 lutego, przez cały rok, każdy fan będzie mógł na jeden dzień przejąć kontrolę nad oficjalną stroną Depeche Mode na Facebooku. Jedynym warunkiem jest posiadanie konta na portalu. Jak zapowiada Gahan w specjalnym filmiku:

Fani będą mogli dzielić się swoimi historiami związanymi z Depeche Mode, zdjęciami i wieloma innymi rzeczami.

Nieważne zatem czy jesteś miłośnikiem grupy od 30 lat czy osobą, która dopiero zaczyna swoją muzyczną przygodę z tą legendarną kapelę. Każdy ma równe szanse. Wystarczy zgłosić swoją kandydaturę na stronie www.takeover.depechemode.com. I czekać, aż los się uśmiechnie.

Zwiastun teledysku do „Where’s The Revolution”

3 lutego grupa udostępniła utwór, który promuje album „Spirit”, czyli „Where’s the Revolution”. Z kolei w ostatni wtorek Depeche Mode na swoim profilu na Facebooku zamieścili fragment teledysku do tej kompozycji. Widzimy tu maszerujących mężczyzn, a także samych muzyków wyłaniających się nagle zza muru. Wszystko w czarno-białej konwencji. Premiera wideoklipu jeszcze nie jest znana. 

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także