Depeche Mode ogłaszają supporty na europejską część trasy

/ 12 kwietnia, 2017

Depeche Mode z ogłosili supporty na nadchodzące koncerty w Europie. Przywilej występu jako support podzielony będzie na czterech artystów (w każdym kraju wystąpi jeden z nich): The Raveonettes, The Horrors, Algiers oraz Maya Jane Coles.

Depeche Mode. Wznowienie biografii „Obnażeni”

Depeche Mode kontynuuje „Global Spirit Tour” promujący 14. studyjny album, „Spirit”, który został wydany nakładem Columbia Records 17 marca. Album zdobył olbrzymią przychylność zarówno fanów, jak i krytyków, zadebiutował na czołowych miejscach list sprzedaży w 15 krajach, w tym na 5. pozycji w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.

Depeche Mode – support w Polsce

Zgodnie z ustaleniami organizatorów, na ostatnią część europejskiej trasy Depeche Mode jako support zaprezentuje się Maya Jane Coles i to właśnie ta artystka wesprze zespół w Rosji, na Białorusi, Ukrainie, w Rumunii i własnie w Polsce. Przypomnijmy, że koncert odbędzie się 21 lipca na PGE Narodowym.

Obok licznych nagród, 29-letnia brytyjsko-japońska DJ-ka/producentka Maya Jane Coles zgromadziła miliony odsłon na YouTube oraz Spotify i może pochwalić się oszałamiającą liczbą 3,2 miliona fanów na Soundcloudzie. W 2017 roku Maya wyda swój najbardziej pokaźny dotychczas materiał – album „Take Flight” wydany nakładem jej własnej wytwórni I/AM/ME.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także