Depeche Mode z teledyskiem do „Where's the Revolution”

/ 9 lutego, 2017

Zapowiedziany na 17 marca album „Spirit” – najnowsze dzieło muzyków ze słynnego zespołu Depeche Mode – promuje singiel „Where’s The Revolution”. Utwór pojawił się kilka dni temu w serwisie YouTube, gdzie wyświetlono go ponad 2,5 miliona razy. Teraz zespół zdecydował się na dalszą promocję singla i płyty.

Depeche Mode z niespodzianką dla fanów

Grupa przygotowała oficjalny teledysk do wspomnianego już utworu „Where’s The Revolution”. Na czarno-białym filmie zobaczyć możemy między innymi trzech muzyków formacji:

Promocja również w Polsce

Publikacja płyty „Spirit” oznacza oczywiście również jej promocję, która będzie obejmowała dziesiątki koncertów na całym świecie. Najważniejszy dla polskich fanów Depeche Mode koncert odbędzie się 21 lipca na Stadionie Narodowym w Warszawie. Będzie to jedyny występ zespołu w naszym kraju w związku z promocją nowego wydawnictwa.

Na album złoży się dwanaście premierowych kompozycji (w wersji podstawowej płyty), które przygotowali Dave Gahan, Martin Gore i Andy Fletcher. W studiu wspomogli ich między James Ford, który jest producentem „Spirit”, a także odpowiedzialny za mastering Brian Lacey.

Okładka płyty „Spirit”, którą przygotował Anton Corbijn:

Okładka płyty Spirit zespołu Depeche Mode

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także