Ułóż setlistę na koncert Anthrax

/ 10 lutego, 2017

Anthrax rusza z trasą „Among The Kings”, podczas której wykona w całości album „Among The Living” z 1987 roku. Druga część koncertu będzie opierała się na największych dokonaniach tej legendy thrash metalu, a w ułożeniu setlisty mają zespołowi pomóc fani.

Scott Ian (Anthrax) pisze drugą książkę

Za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej zespołu Anthrax można głosować na utwory, które chcielibyśmy usłyszeć na żywo podczas nadchodzących koncertów. W puli mamy 44 kompozycje, możemy oddać głosy maksymalnie na 10. Najpopularniejsze utwory będą wykonywane na żywo. Zespół obiecuje monitorować na bieżąco głosowanie i modyfikować setlistę tak, żeby odzwierciedlała ona aktualne wyniki.

Obecnie na pierwszym miejscu jest „Madhouse” z albumu „Spreading the Disease”, który zebrał 58% głosów, za nim przeróbka Trust „Anitsocial” z 45% głosów oraz „A.I.R.” z 44% głosów. Stawkę zamykają „The Battle Chose Us!” i „The Giant”.

10 marca 2017 roku Anthrax wystąpi w warszawskim klubie Stodoła. Bilety w cenie 129 i 149 PLN wciąż są dostępne na stronie Ticketpro.pl. Czy do tej pory zestawienie ulegnie zmianie? To już zależy od Was!

Anthrax: „Madhouse”

Polityczne niepokoje dobre dla sztuki

Gitarzysta Anthrax, Scott Ian, powiedział ostatnio w wywiadzie dla brytyjskiego miesięcznika „Metal Hammer”, że aktualna sytuacja polityczna w Stanach Zjednoczonych po objęciu władzy przez Donalda Trumpa sprzyja metalowej muzyce:

Myślę, że w najbliższych czterech latach wyjdzie dużo świetnej muzyki. Polityczne niepokoje są dobre dla sztuki. Wielka Czwórka zrodziła się w czasach Reagana. The New Wave Of British Heavy Metal w czasach Thatcher, jeśli mnie pamięć nie myli. Tak więc Trump i ogólna atmosfera panująca na świecie, powinna przysłużyć się ciężkiej muzyce. Jest mnóstwo kreatywnych zespołów, scena jest silna i zdrowa. Czy powstanie coś na miarę Iron Maiden albo Metalliki? Może nie za naszego życia, ale ludzie o to samo pytali 10 lat temu i przez te 10 lat zrodziło się sporo fajnych zespołów.

W 2016 roku w Polsce nakładem wydawnictwa In Rock ukazała się autobiografia Scotta IanaI’m The Man. Autobiografia tego gościa z Anthrax”. Gitarzysta oznajmił, że zabrał się już za pisanie kolejnej książki, tym razem wypełnionej anegdotami, które nie zmieściły się w pierwszej.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także