Diane Keaton obejrzała odświeżonego „Ojca Chrzestnego III”. Jak zareagowała?

/ 26 listopada, 2020


Jedna z gwiazd „Ojca Chrzestnego III” zapoznała się już z nową wersją filmu, nad którą w ostatnim czasie Francis Ford Coppola.


Odświeżoną wersję „Ojca Chrzestnego III” obejrzała już Diane Keaton, która w filmie wciela się w Kay Adams. Powiedziała, że było to jedno z „najlepszych doświadczeń w całym życiu”. W magazynie „Variety” przeczytać możemy:

Dla mnie było to spełnieniem marzeń. Zobaczyłam ten film w zupełnie nowym świetle. Gdy widziałam go wiele lat temu, to było coś na zasadzie „Oh, sama nie wiem”. Nie wszystko wyszło dobrze, co potwierdzały średnie recenzje. Ale teraz Francis zmienił początek oraz koniec i to, mówię ci, naprawdę zadziałało.

Nie wiem, czemu ludzie w tamtym czasie nie doceniali tego filmu, ale w pewnym sensie również byłam w tej grupie. Coś było ze mną nie tak? Dlaczego mi się nie podobał? Nie wiem, ale tak właśnie było.

– zakończyła aktorka.

Francis Ford Coppola od dawna myślał o stworzeniu nowej wersji ostatniej części trylogii „Ojca chrzestnego”. Już jakiś czas temu wytwórnia Paramount Pictures ogłosiła, że nowa wersja faktycznie powstała – 4 grudnia pojawi się w amerykańskich kinach, a 8 grudnia na DVD, Blu-ray oraz w serwisach streamingowych.

Niedawno w sieci pojawił się trailer odświeżonego „Ojca chrzestnego III”:

Trzecia część „Ojca chrzestnego” miała swoją premierę w 1990 roku i wieńczyła trylogię uznawaną za jedną z najlepszych w historii kina. Film zdobył siedem nominacji do Oscara i zarobił ponad 136 milionów dolarów.

KOMENTARZE

Przeczytaj także