Drake wykonał przebój Michaela Jacksona [WIDEO]

/ 13 sierpnia, 2018

Kanadyjski raper zyskuje coraz większe uznanie w świecie muzyki. Jego ostatni album – „Scorpion” – okazał się sprzedażowym i stramingowym hitem, natomiast sam artysta wyprzedaje kolejne ogromne koncerty. Obecnie gra w Ameryce Północnej, gdzie podczas niedawnego koncertu zaskoczył swoich fanów.

Drake pobił kolejny rekord!

Wykonał bowiem przebój z repertuaru Michael Jacksona „Rock With You”:

Album rekordowy

29 czerwca swoją premierę – w wersji elektronicznej – miał piąty krążek kanadyjskiego artysty zatytułowany „Scorpion”, na którym znalazło się aż 25 utworów. Nikogo to nie zdziwiło, że spotkał się z ogromnym zainteresowaniem ze strony fanów. Mało kto jednak przewidział, że Drake będzie w tym roku bił rekord za rekordem. Kanadyjski raper – ponownie – przeszedł do historii.

Universal Music Group, czyli wytwórnia rapera, oficjalnie poinformowała, że Drake został pierwszym artystą w historii, który przekroczył liczbę 50 miliardów odtworzeń w serwisach streamingowych.

Na sam koniec trzeba także wspomnieć, że „Scorpion” stał się pierwszym albumem, który w ciągu tygodnia od swojej premiery (czyli w rekordowym tempie) osiągnął ponad miliard odtworzeń na – wspomnianych wcześniej – platformach. Najnowsza płyta Kanadyjczyka znajduje się również piąty tydzień z rzędu na jedynce Billboardu.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także