Frank Zappa powraca na trasę jako hologram. Zobacz oficjalny zwiastun [WIDEO]

/ 8 listopada, 2018

Trasa The Bizarre World Of Frank Zappa ma obejmować ponad 100 koncertów na całym świecie. Udział w niej wezmą muzycy, którzy grali z Frankiem Zappą: Ray White, Mike Keneally, Scott Thunes, Robert Martin i Ed Mann, gościnnie dołączą do nich także Steve Vai, Ian Underwood, Lady Bianca, Napoleon Murphy Brock i Arthur Barrow. Fani usłyszą wcześnie nieznane i niewykonywane utwory Franka Zappy oraz będą mieli możliwość podziwiać wyjątkowe wizualizacje.

Hologram Ronniego Jamesa Dio da dziesiątki koncertów w przyszłym roku

Za całym przedsięwzięciem stoi Zappa Family Trust, a syn Franka Zappy, Ahmet, mówi:

W końcu możemy wprowadzić w życie pomysły, o których mój ojciec opowiadał wiele lat temu. To zdumiewające. Na każdym koncercie fanów będą zaskakiwać niesamowite rzeczy. Po raz pierwszy od bardzo dawna będą mogli usłyszeć zupełnie nowe utwory wykonywane przez Franka Zappę i jego zespół i nigdy wcześniej niewykonywane wersje ich ulubionych piosenek, a rozsadzające czaszkę wizualizacje doprowadzą ich do śmiechu, a może nawet płaczu.

Nie mogę doczekać się, gdy podzielimy się tym wyjątkowym przedsięwzięciem z innymi. Jestem podekscytowany nadchodzącą ponad setką koncertów na całym świecie. Zapnijcie więc pasy, bo w świecie Zappy będą się działy dziwaczne rzeczy.

Wkrótce powinniśmy poznać daty pierwszych koncertów. Póki co prezentujemy oficjalny zwiastun trasy.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także