Grudniowy „Teraz Rock” od środy w sprzedaży [ZAPOWIEDŹ]

/ 26 listopada, 2018

Koncert zespołu Slayer, który odbędzie się już 27 listopada w Łodzi, to doskonała okazja, żeby przyjrzeć się twórczości i historii amerykańskiej legendy thrash metalu. To właśnie Kerry King, Tom Araya i spółka doczekali się 10-stronicowej wkładki w grudniowym „Teraz Rocku”, który do sprzedaży trafi w najbliższą środę, 28 listopada.

Okładkę nowego numeru naszego miesięcznika zdobią jednak inni znakomici muzycy – Slash oraz Myles Kennedy. Z tym pierwszym przeprowadziliśmy niezwykle ciekawą i obszerną rozmowę, w której zapytaliśmy go między innymi o najnowszą solową płytę, koncertowanie z Guns N’ Roses czy… Dodę, z którą pojawił się na polskiej scenie. To jednak nie jedyny wywiad, który pojawił się w numerze. Przepytaliśmy muzyków T.Love, A Perfect Circle, Megadeth, Dead Can Dance czy Slaves, a także Dawida Podsiadłę i Glenna Hughesa.

Wśród artykułów znalazł się obszerny teks poświęcony wschodzącej gwieździe rocka, budzącej ogromne emocje – pozytywne i negatywne – grupie Greta Van Fleet, która niedawno opublikowała swoją debiutancką płytę. Inny artykuł poświęciliśmy natomiast muzykom, którzy zapowiedzieli długie, sceniczne pożegnanie – mowa oczywiście o zespole Kiss, który zapowiedział pierwszy (i najpewniej ostatni) koncert w Polsce. Wśród innych bohaterów naszych tekstów znaleźli się The Beatles, Bon Jovi czy The Smiths.

Na koniec warto wspomnieć o relacjach z koncertów, których w grudniowym „Teraz Rocku” będzie naprawdę sporo. Zaczynamy od wspomnianego już zespołu Greta Van Fleet (jednej z gwiazd przyszłorocznego Open’era), a później napisaliśmy chociażby o Three Days Grace, Killing Joke, Powerwolf, Diamond Head czy VII Memoriale Jona Lorda.

Odpowiadając na pytania dotyczące kalendarza na 2019 rok – ten, jeśli zostanie dołączony do pisma, pojawi się z numerem styczniowym. Więcej informacji na ten temat opublikujemy na naszej stronie internetowej w grudniu.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także